Kurumsal

Bilgekent Okulları

En büyük değerin bilgi olduğu bir çağda yaşarken, insanın toplumsal hayatını düzenleyen ve geleceğini şekillendiren en önemli unsur, kaliteli eğitimdir.

Biz; yönetim, öğretmen, çalışan, veli ve öğrencilerimizle birbirlerine kenetlenmiş, paylaşımcı ve karşılıklı sorumluluklarının bilincinde olan güçlü bir aileyiz. Sunacağımız eğitim kalitesinin, çalışanlarımızın kalitesi ile başladığına inanan bir kurum olarak; sevgiyle, saygıyla, dürüstlükle, adaletle ve güvenle çalışmayı ve sürekli öğrenmeyi önde tutuyoruz. Birebir ilginin insanın öğrenim potansiyelini en üst seviyeye ulaştırdığını biliyoruz.

Her öğrenci sevilmek ve fark edilmek ister. Geleceği Aydınlatacak Örnek Nesiller İçin Evlatlarınız Evlatlarımızdır ve her Bilgekent Okulları öğrencisi kendini ifade ederken, öğrenirken, yaşarken “ Sevildiğinin ve ona olan inancın” farkındadır.

Dünya’nın her yerinde bütün aileler çocukları için en iyiyi, en doğruyu ve en kaliteliyi bulmaya çalışırlar. Biz ne istediğimizi ve hedeflerimizi çok iyi biliyoruz. Bu hedefler sizinkilerle örtüşüyorsa eminim çocuklarımız bizimle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı büyüyeceklerdir.

Misyonumuz

Her yıl güncellenen eğitim programlarıyla zengin ve iddialı kadrosuyla kendine güvenen, problem çözme becerisi yüksek, kararlı, başarı odaklı bireyler yetiştirmek. Sınavlara hazırlanan öğrencilerimizin özgüvenini ve psikolojisini üst seviye de tutarak onlara verimli bir çalışma ortamı sağlamak. Ülkenin en seçkin öğrenci grubunu en iyi eğitim kurumlarına taşımak.

Vizyonumuz

Deneyim satın alınabilir bir şey değildir ve eğitimde çok değerlidir. Bizde deneyimlerimiz ve vizyoner eğitim kadromuzla; başarının en üst seviyesini hedefleyen, bunu gerçekleştiren, açık fikirli, seçkin karakterli öğrencilerinden oluşan bir kurum olmak.